شرکت نور صنعت تجهیز فردوس با برند بین المللی NST LAB با تجربه ی بیش از 15 سال فعالیت ارزشمند و با همراهی برخی از متخصصین و پژوهشگران برجسته ی کشور در زمینه ی تولید و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی با مدیریت مهندس هادی شبنم زاده دارای مدرک فوق لیسانس در رشته کنترل برق می باشد.

برترین نقطه عطفی که درسوابق فعالیت شرکت نور صنعت تجهیز فردوس منجر به ایجاد انگیزه ای پایدار و قوی برای تولید تجهیزات آزمایشگاهی شد، شروع فعالیت مهندس هادی شبنم زاده در دفتر فنی  پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بود که مسئولیت تعمیر دستگاه فیتوترون خریداری شده از شرکت معتبر کانادایی به نام conviron به ایشان محول گردید. این دستگاه به دلیل نقص قطعات و عدم داشتن دانش فنی و تحریم کشور از سوی چندین کشور خارجی به مدت چند سال از کار افتاده بود.

ایشان با تشکیل تیم فنی از کارشناسان مجرب و با بهره گیری از دانش فنی خود موفق به تعمیر دستگاه فیتوترون شدند و آن را وارد حوزه ی تحقیق و پژوهش محققین پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک قرار دادند که این امر موجب تشویق و تایید از سوی ریاست محترم پژوهشگاه شد و این حمایت و دلگرمی انگیزه ای گردید تا  در مرکز رشد پژوهشگاه در قالب یک شرکت مستقر شوند و با هدف تولید تجهیزات آزمایشگاهی و طراحی و ساخت اتاق های رشد محیطی و اتاقک های رشد گیاه رسما فعالیت خود را آغاز نمایند.

این شرکت در اولین گام تولید توانست با بهره گیری از مشاوره های متخصصین، اولین دستگاه خود را به دانشگاه بجنورد ارائه دهد که تشویق و تایید بسیار خوبی از سوی ریاست محترم دانشگاه بجنورد و ریاست محترم پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک به همراه داشت. تلاش های شبانه روزی و کسب دانش فنی به روز و استفاده از نظرات سازنده ی پژوهشگران منجر به تاسیس شرکت نور صنعت فردوس گردید که پس از دانش بنیان شدن و استقرار در پارک علم و فناوری استان البرز و توسعه تحقیقات و پژوهش در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی توانست یکی از شرکت های برتر تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در کشور باشد.

مهندس هادی شبنم زاده در سال 1397 پیرو توافق با شرکاء خود تصمیم به تاسیس شرکت مستقل دیگری با هدف توسعه ی بیشتر تولید تجهیزات آزمایشگاهی گرفت. این شرکت با نام شرکت نور صنعت تجهیز فردوس و با برند بین المللی NST LAB با هدف تحقیق و توسعه، ساخت و تولید تجهیزات مدرن و نظام مندی فعالیت ها در راستای اهداف برتر تولید تجهیزات آزمایشگاهی تاسیس شد.

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس اکنون با همراهی تیم کارشناسان فنی مجرب و متعهد و بهره گیری از نظرات کارشناسی پژوهشگران برتر کشور بر آن است تا با تخصص و نوآوری و خلاقیت طراحی و ساخت؛ محصولاتی منحصر به فرد و قابل اعتماد در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد و جایگاه ارزشمندی در فناوری تولید تجهیزات آزمایشگاهی کسب نماید. صادرات به کشور های عراق، افغانستان و آذربایجان از موفقیت های افتخار آمیز این شرکت است.

بخش فروش شرکت نور صنعت تجهیز فردوس متشکل از نیروهای آموزش دیده و با اخلاق هستند که با رعایت ارزش سنتی مشتری مداری آماده ارائه ی هر گونه مشاوره ی تخصصی می باشند. پشتیبانی فنی تلفنی پس از تحویل و نصب تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس مشتریان محترم است.

تعهد سر سخت کارشناسان شرکت نور صنعت تجهیز فردوس به کیفیت برتر  است که به شرکت قابل اعتماد در بخش تولید تجهیزات آزمایشگاهی تبدیل شده است.  اهدافی که شرکت مطرح می کند وعده هایی است که به مشتریان داده می شود پس به جاست که نحوه ی عملکرد را متناسب با اهداف تغییر داد. بنابر این ما محصولاتی تولید می کنیم که تحقیقات کشور را به سمت جلو هدایت می کند.

نور صنعت تجهیز فردوس
شرکت نور صنعت تجهیز فردوس | مهندس هادی شبنم زاده