درباره شرکت نور صنعت تجهیز فردوس

طراح و تولیدکننده تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی

بسمه تعالی

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس با برند بین المللی NST LAB با تجربه ی بیش از 15 سال فعالیت ارزشمند و با همراهی برخی از متخصصین و پژوهشگران برجسته ی کشور در زمینه ی تولید و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی با مدیریت مهندس هادی شبنم زاده دارای مدرک فوق لیسانس در رشته ی کنترل برق می باشد.

برترین نقطه ی عطفی که در رزومه ی فعالیت شرکت نور صنعت تجهیز فردوس منجر به ایجاد انگیزه ای پایدار و قوی برای تولید تجهیزات آزمایشگاهی شد شروع فعالیت مهندس هادی شبنم زاده در دفتر فنی  پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بود که مسئولیت تعمیر دستگاه فیتوترون خریداری شده از شرکت معتبر کانادایی به نام conviron به ایشان محول گردید. این دستگاه به دلیل نقص قطعات و عدم داشتن دانش فنی و تحریم کشور از سوی چندین کشور خارجی مدت چند سال از کار افتاده بود.

ایشان با تشکیل تیم فنی از کارشناسان مجرب و با بهره گیری از دانش فنی خود توانستند دستگاه فیتوترون را تعمیر نمایند و آن را وارد حوزه ی تحقیق و پژوهش محققین پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک قرار دهند که این امر موجب تشویق و تایید ریاست محترم پژوهشگاه قرار گرفت و این حمایت و دلگرمی انگیزه ای شد تا ایشان در مرکز رشد پژوهشگاه در قالب یک شرکت مستقر شوند و با هدف تولید تجهیزات آزمایشگاهی و طراحی و ساخت اتاق های رشد محیطی و اتاقک های رشد گیاه رسما فعالیت خود را آغاز نمایند.

این شرکت در اولین گام تولید توانست با بهره گیری از مشاوره های متخصصین، اولین دستگاه خود را به دانشگاه بجنورد ارائه دهد که تشویق و تایید بسیار خوبی از سوی ریاست محترم دانشگاه بجنورد و ریاست محترم پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک به همراه داشت. تلاش های شبانه روزی و کسب دانش فنی به روز و استفاده از نظرات سازنده ی پژوهشگران منجر به تاسیس شرکت نور صنعت فردوس گردید که پس از دانش بنیان شدن و استقرار در پارک علم و فناوری استان البرز و توسعه تحقیقات و پژوهش در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی توانست یکی از شرکت های برتر تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در کشور باشد.

مهندس هادی شبنم زاده در سال 1397 پیرو توافق با شرکاء خود تصمیم به تاسیس شرکت مستقل دیگری با هدف توسعه ی بیشتر تولید تجهیزات آزمایشگاهی گرفت. این شرکت با نام شرکت نور صنعت تجهیز فردوس و با برند بین المللی NST LAB با هدف تحقیق و توسعه ی ساخت و تولید تجهیزات مدرن و نظام مندی فعالیت ها در راستای اهداف برتر تولید تجهیزات آزمایشگاهی تاسیس شد. ایشان همچنین مدیریت مجموعه اقامتگاه بوم گردی بابا شبنم را نیز بر عهده دارند.

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس اکنون با همراهی تیم کارشناسان فنی مجرب و متعهد و بهره گیری از نظرات کارشناسی پژوهشگران برتر کشور بر آن است تا با تخصص و نو آوری و خلاقیت طراحی و ساخت محصولاتی منحصر به فرد و قابل اعتماد در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد و جایگاه ارزشمندی در فناوری تولید تجهیزات آزمایشگاهی کسب نماید.

بخش فروش شرکت نور صنعت تجهیز فردوس متشکل از نیروهای آموزش دیده و با اخلاق هستند که با رعایت ارزش سنتی مشتری مداری آماده ارائه ی هر گونه مشاوره ی تخصصی می باشند.

صادرات تولیدات شرکت نور صنعت تجهیز فردوس به کشور های عراق، افغانستان و آذربایجان از موفقیت های افتخار آمیز این شرکت می باشد.

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس با تمرکز و توجه به آخرین نتایج پژوهشی و همگام شدن  با برترین تکنولوژی و اطلاعات روز دنیا و برنامه ریزی دقیق همواره سعی در تولید برتر تجهیزات آزمایشگاهی دارد و در این راه نظرات، پیشنهادات سازنده ی مشتریان عزیز را ارج می نهد چرا که معتقد است این شرکت در کنار مشتریان و همراه با مشتریان خود رشد می یابد.

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس | مهندس هادی شبنم زاده
نمایشگاه ساخت ایران